Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS 003067 |
skladem
|
198 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 037963 |
skladem
|
335 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-080242 ve stojanu s prkénkem 7 ks SOEST |
skladem
|
1 799 Kč |
Celkem 207 produktů
Sada nožů
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks
ihned k expedici
1 767 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12 cm, 20 cm, 23 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2480 Sada nožů ve stojanu 7 ks Black Silver Collection
ihned k expedici
712 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, porcovací, univerzální, loupací |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 001308
ihned k expedici
124 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž kuchyňský
CS Solingen CS 003067
skladem
198 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Kuchyňský |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
335 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Sada nožů
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU
Doprava zdarma
skladem
2 696 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm, 18 cm, 12.5 cm, 9 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, na pečivo, porcovací, santoku, univerzální, kuchyňský |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 598 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Nůž kuchyňský tepanyaki
CS Solingen CS 020118
skladem
404 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 001278
skladem
126 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Nůž kuchařský
CS Solingen CS 037871
skladem
342 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
263 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
303 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 037901
skladem
295 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Sada nožů v bloku
CS Solingen CS 045791
skladem
751 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, na rajčata, na chléb, na šunku, šéfkuchařský |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
