Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS 003067 |
skladem
|
198 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 037963 |
skladem
|
335 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-080242 ve stojanu s prkénkem 7 ks SOEST |
skladem
|
1 799 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 001308
ihned k expedici
124 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 001278
skladem
126 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
190 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nůž kuchyňský
CS Solingen CS 003067
skladem
198 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Kuchyňský |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž
CS Solingen CS 038083
skladem
212 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
227 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
243 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
248 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
260 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
