Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS 045777 6 ks SHIKOKU NEW |
ihned k expedici
|
1 977 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 038052 |
skladem
|
278 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ |
skladem
|
1 089 Kč |
Celkem 215 produktů
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 18 cm
skladem
1 090 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Sada pánví s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1669 3 ks Metallic Line Rose Gold Edition
skladem
1 196 Kč
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 238 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-6249 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks Aquamarine Metallic Line
skladem
1 260 Kč
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 277 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 299 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 315 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište