Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Concept CK6001 |
skladem
|
1 999 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10962 |
skladem
|
2 198 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER |
skladem
|
1 580 Kč |
Celkem 308 produktů
Nerezový hrnec
de Buyer 3410.14 MILADY, nerezový, rukojeť z nerezové oceli, průměr 14 cm, objem 1,2 L, výška 7 cm
skladem
1 939 Kč
Kastrol litinový s poklicí
Kela KL-12605 Kastrol litinový s poklicí Calido 21 cm světle šedá
skladem
1 938 Kč
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 859 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 851 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10175 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Odnímatelná rukojeť
de Buyer 3660.00 LOQY, dva upevňovací body, litá nerezová ocel, doživotní záruka
skladem
1 618 Kč
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 580 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol litinový
Berlingerhaus BH-6527 s poklicí 26 cm Taupe Collection
skladem
1 550 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Celkový objem: | 2,6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 520 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 518 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
