Keramické hrnce
Nejprodávanější produkty v kategorii Keramické hrnce
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1525 16 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
475 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
429 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč |
Celkem 17 produktů
Hrnec
Pyramis 24 RED DIAMOND 014010701 - 5,2l
ihned k expedici
699 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1525 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
475 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line
skladem
429 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
636 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
871 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
Kela KL 11552 KERROS 3,2L, greblon
skladem
1 223 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection
skladem
781 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6194 Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí 30 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 156 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7788 28 cm Sahara Collection
skladem
1 006 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
