Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
CS Solingen CS 040048 |
skladem
|
441 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-7953 28 cm |
skladem
|
94 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8088 16 cm Taupe Collection |
skladem
|
516 Kč |
Celkem 308 produktů
Poklice
Kela KL-10872 Poklice CALLISTO 24cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 24 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm, 22 cm, 24 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Poklice
Kela KL-11440 Univerzální poklice CONCETTA, 20 cm, sklo/silikon
skladem
290 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Rendlík s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1637 16 cm Black Rose Collection
skladem
286 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
Kela KL-10871 Poklice CALLISTO 20cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
270 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Mlékovar s titanovým nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7078 16 cm Aspen Collection
skladem
269 Kč
Plastová poklice na pánev
Berlingerhaus BH-7953 28 cm
skladem
94 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm |
| Materiál: | Plast |
Plastové víko na pánev a kastrol
Berlingerhaus BH-7951 20 cm
skladem
66 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Plast |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
