Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-6915 1,2 l Carbon PRO Line |
ihned k expedici
|
258 Kč | |
| 2 |
|
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-097301 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 20/22/24 cm |
skladem
|
299 Kč |
Celkem 308 produktů
Litinový hrnec
Berlingerhaus LP-BH-192 s poklicí 25 cm černý
skladem
937 Kč
| Průměr: | 25 cm |
| Celkový objem: | 4 l |
| Indukční ohřev: | Ne |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8357 20 cm Black Rose Collection
skladem
945 Kč
Hrnec
CS Solingen CS-060541 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
949 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Poklice
de Buyer 4111.20, skleněná poklice, hrana z nerezové oceli, dřevěný úchyt, o 20
skladem
951 Kč
Kastrol s poklicí
Kela KL-10171 Kastrol s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
962 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
Banquet Hrnec s poklicí Granite 20cm
skladem
969 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | Do 5 l |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
983 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 STEEL LINE 3,9l 014005901
ihned k expedici
659 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.9 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8039 s poklicí 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 011 Kč
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 030 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
de Buyer 4112.28, skleněná, průměr 28 cm, pro pánve a hrnce s vyšším okrajem
skladem
1 038 Kč
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8189 28 cm Matte Black Collection
skladem
1 042 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
