Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Concept CK6001 |
skladem
|
1 999 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10962 |
skladem
|
2 198 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER |
skladem
|
1 580 Kč |
Celkem 308 produktů
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8200 20 cm Matte Green Collection
skladem
823 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus LP-BH-251 20 cm Black Rose Collection
skladem
825 Kč
Hrnec
Pyramis 24 RED DIAMOND 014010701 - 5,2l
ihned k expedici
699 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
836 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10955
skladem
839 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10958
skladem
844 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8040 s poklicí 20 cm Leonardo Collection
skladem
867 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
878 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
