Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l |
skladem
|
1 991 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-8606 8 L nerez |
skladem
|
2 521 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm |
skladem
|
1 470 Kč |
Celkem 308 produktů
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Odnímatelná rukojeť
de Buyer 3660.00 LOQY, dva upevňovací body, litá nerezová ocel, doživotní záruka
skladem
1 618 Kč
Hrnec s poklicí
Kela KL-10175 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 851 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 859 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol litinový s poklicí
Kela KL-12605 Kastrol litinový s poklicí Calido 21 cm světle šedá
skladem
1 938 Kč
Nerezový hrnec
de Buyer 3410.14 MILADY, nerezový, rukojeť z nerezové oceli, průměr 14 cm, objem 1,2 L, výška 7 cm
skladem
1 939 Kč
Hrnec s poklicí
CS Solingen CS-044022 a košíkem nerezová ocel 10 l / pr. 28 x 18 cm PRO-X
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 10 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Nerezový hrnec
de Buyer 3437.16N, na vodní lázeň, nerez ocel, otevírací rukojeť, ventil, vnitřní stupnice, sendvičové dno
skladem
2 015 Kč
Hrnec na těstoviny
Kela KL-10991 nerez se skleněnou poklicí CAILIN pr. 24cm
ihned k expedici
2 038 Kč
Tlakový hrnec
Bergner BG-4448-MM CRETA nerez 6 litrů, 22 cm
ihned k expedici
2 129 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
2 198 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
