Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Blaumann BL-1020 nerez 20 cm Gourmet Line |
skladem
|
499 Kč | |
| 2 |
|
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line |
skladem
|
479 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8058 16 cm Sahara Collection |
skladem
|
608 Kč |
Celkem 308 produktů
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 392 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
CS Solingen CS-075187 s poklicí nerez 28 cm TRIER
skladem
1 434 Kč
| Celkový objem: | 16 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8043 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 449 Kč
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
Kela KL 11552 KERROS 3,2L, greblon
skladem
1 494 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol
Berlingerhaus BH-8515 nerezový s nepřilnavým povrchem a poklicí 28 cm Eternal Collection
skladem
1 495 Kč
Kastrol
Berlingerhaus BH-8509 s poklicí a nepřilnavým povrchem 24 cm Eternal Collection
skladem
1 495 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus FTV-0040 30 cm Matte Black Rose Gold Collection
skladem
1 495 Kč
Hrnec
CS Solingen CS-060589 s cedící poklicí nerez Aron 24 cm
skladem
1 513 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 518 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 520 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol litinový
Berlingerhaus BH-6527 s poklicí 26 cm Taupe Collection
skladem
1 550 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Celkový objem: | 2,6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 580 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
