Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 020118 |
skladem
|
404 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm |
skladem
|
924 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm |
skladem
|
1 789 Kč |
Celkem 2515 produktů
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 003111
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Typ nože: | Na pečivo |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Pánev
CS Solingen CS 028817
skladem
465 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1636 28 cm Black Rose Collection
skladem
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060640 24 cm EMDEN
skladem
501 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
243 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Pekáč
Kela KL-12474 litinový s poklicí CALIDO 36x29 cm černá
Doprava zdarma
skladem
4 237 Kč
| Celkový objem: | 9.5 l |
| Materiál: | Litina |
Forma s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-1825 2v1 Carbon PRO Line 39x27x7,5cm
skladem
447 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 529 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8167 3 ks Black Rose Collection
skladem
1 314 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3135 nerez 4 ks Matte Black Collection
skladem
952 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, Santoku, Univerzální, Loupací |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30193-GR MIDNIGHT 28 cm zelená
skladem
795 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-10202 Flavoria nerez 18/10 24 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma na biskupský chlebíček
Berlingerhaus BH-8686 Antracit Collection
skladem
188 Kč
| Typ: | Forma na biskupský chlebíček |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 395 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8688 32cm Anthracite Collection
skladem
235 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
