Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1645 10 ks Black Rose Collection |
skladem
|
3 490 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10592 ITALIA 9 šálků |
skladem
|
650 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-065843 nerez s teploměrem Aurich 16 ks |
skladem
|
3 102 Kč |
Celkem 2526 produktů
Pánev
CS Solingen CS 028831
skladem
667 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
303 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
635 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Hrnec
CS Solingen CS-060565 s cedící poklicí nerez Aron 20 cm
skladem
1 392 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X
skladem
1 292 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077402 Tlakový hrnec 10 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 851 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nožů v bloku
CS Solingen CS 045791
skladem
751 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, na rajčata, na chléb, na šunku, šéfkuchařský |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 037901
skladem
295 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Univerzální poklice
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon
skladem
589 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH-1788 French Press 800 ml černá
skladem
415 Kč
| Celkový objem: | 0.8 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
| Barva: | Černá |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 071 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
836 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Sada nádobí
CS Solingen CS-067489 litinová Xanten 7 ks červená
Doprava zdarma
skladem
3 599 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-075262 litinový Xanten 36 x 28 cm černý
skladem
2 172 Kč
| Celkový objem: | 7.7 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s víkem
CS Solingen CS-075224 nerezový TRIER 38 cm
skladem
2 059 Kč
| Celkový objem: | 7.6 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 241 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm
skladem
371 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm, 30 cm, 32 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
