Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 11658 |
|
skladem
|
1 271 Kč |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1645 10 ks Black Rose Collection |
skladem
|
3 490 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1884 10 ks Aquamarine Metallic Line |
ihned k expedici
|
2 362 Kč |
Celkem 2507 produktů
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 598 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line
skladem
429 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Hliník |
Nůž kuchyňský tepanyaki
CS Solingen CS 020118
skladem
404 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Konvice pískací
Kela KL 11655
skladem
1 364 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Stříbrná |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
924 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm
skladem
1 789 Kč
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý
skladem
1 795 Kč
| Celkový objem: | 3,5 l |
| Materiál: | Litina |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 001278
skladem
126 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Nůž kuchařský
CS Solingen CS 037871
skladem
342 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
983 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Sada nádobí
CS Solingen CS-067465 litinová Xanten 7 ks černá
Doprava zdarma
skladem
4 843 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Termoska
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Mlýnek na sůl a pepř
Kela KL-11787 KAJA akátové dřevo 25 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
263 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
844 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
919 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Sada nádobí
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks
skladem
1 470 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
