Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 15153 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 11920 ROSA sklo sada 4 ks |
skladem
|
180 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-6887 18 ks Carbon PRO Line |
ihned k expedici
|
3 404 Kč |
Celkem 2515 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10955
skladem
839 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Konvice na čaj
Kela KL 16941
skladem
1 219 Kč
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev
Kela KL 15150 24cm KERROS
skladem
1 054 Kč
| Průměr: | 24 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 18 cm
skladem
1 090 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Pekáč
Kela KL-11940 litinový s poklicí CALIDO 21 cm
skladem
1 702 Kč
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Materiál: | Litina |
Hrnec
CS Solingen CS-060589 s cedící poklicí nerez Aron 24 cm
skladem
1 513 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Termoska
CS Solingen CS-075323 dávkovací nerez 1,5 l COTTBUS
skladem
474 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Barmanská sada
Excellent (KO-A12405600) 4 ks nerez černá
skladem
925 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá/nerezová |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
190 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Termoska
CS Solingen CS-060749 nerez Elstra 1 l CS Solingen CS-060749
skladem
407 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
CS Solingen CS-060725 nerez Elstra 0.75 l
skladem
334 Kč
| Celkový objem: | 0.75 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12219 s poklicí STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 851 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10174 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
WOK pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074982 MUNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6904 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Carbon PRO Line
skladem
1 435 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
