Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Excellent (KO-A12401030) nerez 4ks |
skladem
|
481 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-054953 nerez Belm 7 ks |
skladem
|
1 470 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7217 sada 2 ks Burgundy Metallic Line |
skladem
|
637 Kč |
Celkem 2515 produktů
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Pánev na palačinky
Kela KL 15155
skladem
1 323 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Skleněná konvice
Kela KL 11398 PITCHER džus 1,6l
skladem
803 Kč
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
Pánev
Kela KL 15151 28cm KERROS
skladem
1 093 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pekáč
Kela KL-15152 obdélníkový 32 cm KERROS
skladem
1 841 Kč
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Materiál: | Litý hliník |
Pekáč s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1640 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 004 Kč
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Materiál: | Kovaný hliník |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
354 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
269 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Grilovací pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064501 Marburg 28cm
skladem
549 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
299 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
311 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Termoska
CS Solingen CS-060725 nerez Elstra 0.75 l
skladem
334 Kč
| Celkový objem: | 0.75 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Hrnec s poklicí
CS Solingen CS-044022 a košíkem nerezová ocel 10 l / pr. 28 x 18 cm PRO-X
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 10 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík
CS Solingen CS-043216 nerezová ocel 1,5 l / pr. 16 x 10 cm PRO-X
skladem
596 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074890 MÜNSTER 20 cm
skladem
400 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6910 12 ks Carbon PRO Line
skladem
2 133 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6901 28 cm Carbon PRO Line
skladem
596 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Termoska
Bergner BG-37760-GR nerezová ocel 0,57 l zelená
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Nerez |
Termoska
Bergner BG-37760-BK nerezová ocel 0,57 l černá
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
