Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Taurus ITALICA ELEGANCE 9 |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL-12013 nastavitelný KALMA bambus 35-58x43x6,5cm |
skladem
|
1 066 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm |
skladem
|
844 Kč |
Celkem 2515 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10958
skladem
844 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvice na čaj
Kela KL 16940
skladem
870 Kč
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev
CS Solingen CS 028824
skladem
632 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
Kela KL-11561 20cm KERROS
skladem
871 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 580 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
Berlingerhaus BH-1761 nerez 0,5 l Rosegold Metallic Line
skladem
263 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Rose Gold |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pekáč
Kela KL-11941 litinový s poklicí CALIDO 24 cm
skladem
2 383 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Poklice
Kela KL-10872 Poklice CALLISTO 24cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 24 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Poklice
Kela KL-11440 Univerzální poklice CONCETTA, 20 cm, sklo/silikon
skladem
290 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Poklice
Kela KL-10871 Poklice CALLISTO 20cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
270 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Nůž santoku
CS Solingen CS-070571 s titanovým povrchem 16 cm GARMISCH
skladem
363 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 16 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Termoska
CS Solingen CS-075347 dávkovací nerez 2 l COTTBUS
skladem
541 Kč
| Celkový objem: | 2 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6194 Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí 30 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 156 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev
Kela KL-12600 Rhino černá 24cm
skladem
1 314 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 042 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Flambovací pistole
de Buyer 2040.00N, flambovací hořák, nastavitelná intenzita plamene, automatické zapalování
skladem
1 385 Kč
| Typ: | Flambovací pistole |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8687 36 cm Antracit Collection
skladem
295 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
