Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL-11787 KAJA akátové dřevo 25 cm |
skladem
|
844 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 020057 |
skladem
|
263 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL 17870 skleněná 0,8 l |
skladem
|
129 Kč |
Celkem 2515 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11286
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Nerezová sada nádobí
Kela KL 10969
Doprava zdarma
skladem
3 602 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada nádobí
Kela KL-10201 Sada nádobí nerez 18/10 FLAVORIA 7 ks
Doprava zdarma
skladem
3 602 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Rendlík
Kela KL-10179 Rendlík nerez 18/10 FLAVORIA 12 cm
skladem
548 Kč
| Průměr: | 12 cm |
| Celkový objem: | 0.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Skleněná konvice
Kela KL 11398 PITCHER džus 1,6l
skladem
803 Kč
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
Grilovací pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064501 Marburg 28cm
skladem
549 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
329 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 518 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
260 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
269 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Pekáč s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074852 s poklicí MUNSTER 32 x 21 cm
skladem
1 406 Kč
| Materiál: | Kovaný hliník |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
689 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6611 28 cm Shiny Black Collection
skladem
513 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev grilovací s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-075002 MÜNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6179 Pánev na palačinky s mramorovým povrchem 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
486 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí
Bergner BG-8527-MBG Sada nádobí s nepřilnavým povrchem ORION 6 ks
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
