Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 001278 |
skladem
|
126 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená |
skladem
|
1 036 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-067465 litinová Xanten 7 ks černá |
skladem
|
4 843 Kč |
Celkem 2515 produktů
Hrnec
Kela KL 11550
Doprava zdarma
skladem
1 319 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Pánev
CS Solingen CS 029524
skladem
418 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž kuchyňský na šunku
CS Solingen CS 019990
skladem
400 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Pekáč s víkem
Kela KL 11865 MALIN 10 x 8 cm kulatý červený
skladem
289 Kč
| Celkový objem: | 0.25 l |
| Materiál: | Keramika |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10178 nerez 18/10 FLAVORIA 12,2 l
skladem
2 379 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
Berlingerhaus BH-1718 hluboká s poklicí 24 cm Forest Line Rosewood
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071318 damascénská nerezová ocel 12,5 cm KONSTANZ
skladem
906 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 12.5 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Pekáč
Kela KL-11948 litinový s poklicí CALIDO 26 cm
Doprava zdarma
skladem
2 867 Kč
| Materiál: | Litina |
Mlýnek na pepř a sůl
Kela KL-12190 Mlýnek na pepř a sůl Kauri Buk 13 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7034 18 ks Rosegold Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
5 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 18 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8345 20 cm Black Rose Collection
skladem
415 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.24, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, průměr 24 cm
skladem
1 199 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
Termoska
Berlingerhaus BH-1759 nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line
skladem
283 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6179 Pánev na palačinky s mramorovým povrchem 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
486 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7057 13 ks Burgundy Metallic Line I
Doprava zdarma
skladem
2 847 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6909 a poklicí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
906 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
