Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
CS Solingen CS 037871 |
skladem
|
342 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 039240 |
skladem
|
645 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
983 Kč |
Celkem 2515 produktů
Pánev hliniková
Kela KL 11568
skladem
1 230 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev WOK s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená
skladem
842 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pekáč
Banquet Pekáč Premium Dark Brown
Doprava zdarma
skladem
1 019 Kč
| Celkový objem: | 5 a více l |
| Materiál: | Ostatní |
Hrnec napařovací s poklicí
Kela KL-10190 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm sada 3 ks
skladem
1 859 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík
Kela KL-10183 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 082 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí
CS Solingen CS-066574 s cedící poklicí nerez Leipzig 6 ks
skladem
1 893 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Hrnec
CS Solingen CS-075187 s poklicí nerez 28 cm TRIER
skladem
1 434 Kč
| Celkový objem: | 16 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pekáč
Kela (KL-12471) litinový s poklicí CALIDO 24 cm černá
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6890 28 cm Carbon PRO Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Forma na dort s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-6623 2v1 Royal Black Collection
skladem
356 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Sada nádobí
CS Solingen CS-088736 Sada nádobí nerez BeECKUM 7 ks
skladem
2 227 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8099 s poklicí 32 cm Taupe Collection
skladem
1 066 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7892 2v1 Matt Black Collection, 39x27x7,5 cm
skladem
525 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev litinová
Masterpro BGMP-3808-EM na gril COOK SHARE 13,7x22,2x2,2 cm černá
skladem
515 Kč
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-37248-RD a naběračkou MAROON sada 3 ks
skladem
735 Kč
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Grilovací pánev s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8355 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
