Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 074 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 003098 |
skladem
|
323 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU |
skladem
|
1 082 Kč |
Celkem 2515 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
1 218 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 809 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1259 Burgundy Metallic Line
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev na palačinky s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12223 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
916 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Forma na muffiny
Banquet Forma na muffiny Granite
skladem
233 Kč
| Typ: | Muffiny |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Sada nádobí s nepřilnavým povrchem
Blaumann BL-3342 Le Chef Line Rosegold 11 ks
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Počet kusů v sadě: | 11 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064440 Marburg 20 cm
skladem
342 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Hrnec
CS Solingen CS-060541 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
949 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 337 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
227 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.28, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, 28 cm
skladem
1 473 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8569 6 šálků Taupe Collection
skladem
354 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Plastová poklice na pánev
Berlingerhaus BH-7953 28 cm
skladem
94 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm |
| Materiál: | Plast |
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
611 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8421 13 ks Sahara Marble Collection
Doprava zdarma
skladem
3 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
