NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Minky Flower Scourers (2 ks) (AA84001201) |
ihned k expedici
|
115 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1258 28 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
983 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-11787 KAJA akátové dřevo 25 cm |
skladem
|
844 Kč |
Celkem 4196 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10955
skladem
839 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11286
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 580 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Poklice
Kela KL-11440 Univerzální poklice CONCETTA, 20 cm, sklo/silikon
skladem
290 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Pánev
Kela KL 15150 24cm KERROS
skladem
1 054 Kč
| Průměr: | 24 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pekáč
Kela KL-15152 obdélníkový 32 cm KERROS
skladem
1 841 Kč
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Materiál: | Litý hliník |
Termoska
Berlingerhaus BH-1759 nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line
skladem
283 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pekáč
Kela KL-11941 litinový s poklicí CALIDO 24 cm
skladem
2 383 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Barmanská sada
Excellent (KO-A12405600) 4 ks nerez černá
skladem
925 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá/nerezová |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
260 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Termoska
CS Solingen CS-060749 nerez Elstra 1 l CS Solingen CS-060749
skladem
407 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
Bergner BG-37760-GR nerezová ocel 0,57 l zelená
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Nerez |
Termoska
Bergner BG-37760-BK nerezová ocel 0,57 l černá
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 042 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6611 28 cm Shiny Black Collection
skladem
513 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8687 36 cm Antracit Collection
skladem
295 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
