NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1515 24 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč | |
| 2 |
|
Minky Flower Scourers (2 ks) (AA84001201) |
ihned k expedici
|
115 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-067465 litinová Xanten 7 ks černá |
skladem
|
3 241 Kč |
Celkem 4130 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 223 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Konvice na čaj
Kela KL 16940
skladem
1 075 Kč
| Celkový objem: | 1.3 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Termoska
Berlingerhaus BH-1759 nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line
skladem
283 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pekáč
Kela KL-11941 litinový s poklicí CALIDO 24 cm
Doprava zdarma
skladem
2 609 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Barmanská sada
Excellent (KO-A12405600) 4 ks nerez černá
skladem
925 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá/nerezová |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
246 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074913 Pánev s nepřilnavým povrchem MÜNSTER 24 cm
skladem
393 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Rendlík
Kela KL-10182 Rendlík nerez 18/10 FLAVORIA 18 cm
skladem
892 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 294 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-075002 MÜNSTER 28 cm
skladem
641 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Termoska
Bergner BG-37760-GR nerezová ocel 0,57 l zelená
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Nerez |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7057 13 ks Burgundy Metallic Line I
Doprava zdarma
skladem
2 796 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6910 12 ks Carbon PRO Line
skladem
2 070 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6901 28 cm Carbon PRO Line
skladem
538 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Termoska
Bergner BG-37760-BK nerezová ocel 0,57 l černá
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Nerez |
Sada nádobí
Bergner BG-8527-MBG Sada nádobí s nepřilnavým povrchem ORION 6 ks
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Počet kusů v sadě: | 6 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište