NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS 003098 |
skladem
|
323 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 037871 |
skladem
|
342 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená |
skladem
|
1 036 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10958
skladem
844 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvice na čaj
Kela KL 16941
skladem
1 219 Kč
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev
CS Solingen CS 028824
skladem
632 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
Kela KL 15151 28cm KERROS
skladem
1 093 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Wok pánev s poklicí
Kela KL 11947 litinový CALIDO 36 cm
skladem
2 428 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Sada nádobí
Kela KL-10201 Sada nádobí nerez 18/10 FLAVORIA 7 ks
Doprava zdarma
skladem
3 602 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Rendlík
Kela KL-10179 Rendlík nerez 18/10 FLAVORIA 12 cm
skladem
548 Kč
| Průměr: | 12 cm |
| Celkový objem: | 0.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
Kela KL-10871 Poklice CALLISTO 20cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
270 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 18 cm
skladem
1 090 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Pekáč s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1640 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 004 Kč
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Materiál: | Kovaný hliník |
Grilovací pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064501 Marburg 28cm
skladem
549 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž santoku
CS Solingen CS-070571 s titanovým povrchem 16 cm GARMISCH
skladem
363 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 16 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
269 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
299 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Pánev grilovací s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-075002 MÜNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10171 Kastrol s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
962 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6179 Pánev na palačinky s mramorovým povrchem 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
486 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Flambovací pistole
de Buyer 2040.00N, flambovací hořák, nastavitelná intenzita plamene, automatické zapalování
skladem
1 385 Kč
| Typ: | Flambovací pistole |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6909 a poklicí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
906 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
