NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Freshhh (830417) pětiháček, Chrom |
skladem
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Excellent KO 784200280 nastavitelný rozkládací bambus |
skladem
|
465 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-070052 litinový Xanten 36 cm |
skladem
|
1 491 Kč |
Celkem 4130 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10958
skladem
827 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 277 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Wok pánev s poklicí
Kela KL 11947 litinový CALIDO 36 cm
Doprava zdarma
skladem
2 609 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Termoska
CS Solingen CS-060725 nerez Elstra 0.75 l
skladem
301 Kč
| Celkový objem: | 0.75 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 277 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1497 French Press 600 ml Burgundy Metallic Line
skladem
275 Kč
| Celkový objem: | 600 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pekáč
Kela KL-15152 obdélníkový 32 cm KERROS
skladem
1 439 Kč
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Materiál: | Litý hliník |
Hrnec
CS Solingen CS-060589 s cedící poklicí nerez Aron 24 cm
skladem
1 347 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev
CS Solingen CS-050016 nerezová ocel 24 x 4,5 cm Pro-X
skladem
954 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč
Kela KL-12474 litinový s poklicí CALIDO 36x29 cm černá
Doprava zdarma
skladem
3 385 Kč
| Celkový objem: | 9.5 l |
| Materiál: | Litina |
Pekáč s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074852 s poklicí MUNSTER 32 x 21 cm
skladem
1 116 Kč
| Materiál: | Kovaný hliník |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 514 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s poklicí
CS Solingen CS-043117 Kastrol s poklicí nerezová ocel 1 l / pr. 16 x 7,5 cm PRO-X
skladem
713 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí
Berlingerhaus BH-6918 s odnímatelnou rukojetí 9 ks Carbon PRO Line
skladem
1 698 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
711 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7057 13 ks Burgundy Metallic Line I
Doprava zdarma
skladem
2 796 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6889 Pánev s mramorovým povrchem 24 cm Carbon PRO Line
skladem
495 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6888 Pánev s mramorovým povrchem 20 cm Carbon PRO Line
skladem
329 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište