NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Freshhh (830417) pětiháček, Chrom |
skladem
|
599 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm |
skladem
|
924 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-061920 litinový Xanten 36 cm černý |
skladem
|
1 795 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec
Kela KL 11550
Doprava zdarma
skladem
1 319 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Sada nádobí s nepřilnavým povrchem
Blaumann BL-3342 Le Chef Line Rosegold 11 ks
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Počet kusů v sadě: | 11 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1636 28 cm Black Rose Collection
skladem
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Odpadkový koš
Kela KL-23613 Koš odpadkový 3 l MATS bílá
skladem
611 Kč
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 3 l |
| Materiál: | Kov |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064440 Marburg 20 cm
skladem
342 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 337 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec
CS Solingen CS-075187 s poklicí nerez 28 cm TRIER
skladem
1 434 Kč
| Celkový objem: | 16 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
243 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
227 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Mlýnek na pepř a sůl
Kela KL-12190 Mlýnek na pepř a sůl Kauri Buk 13 cm
skladem
844 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Forma s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-1825 2v1 Carbon PRO Line 39x27x7,5cm
skladem
447 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada nádobí
Bergner BGEU-5508 nerez 5 ks Ronda černá
skladem
959 Kč
| Počet kusů v sadě: | 5 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Forma na biskupský chlebíček
Berlingerhaus BH-8686 Antracit Collection
skladem
188 Kč
| Typ: | Forma na biskupský chlebíček |
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 395 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev litinová
Masterpro BGMP-3808-EM na gril COOK SHARE 13,7x22,2x2,2 cm černá
skladem
515 Kč
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Litina |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8345 20 cm Black Rose Collection
skladem
415 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
