NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Laica Maxxo DG 832 latte |
ihned k expedici
|
211 Kč | |
| 2 |
|
Minky M cloth Kitchen (TT78703100) |
ihned k expedici
|
50 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 648 Kč |
Celkem 4130 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
934 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev grilovací
Kela KL 15156
skladem
1 151 Kč
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
| Typ pánve: | Grilovací |
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
761 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Pánev
CS Solingen CS 029524
skladem
418 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nůž kuchyňský na šunku
CS Solingen CS 019990
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10178 nerez 18/10 FLAVORIA 12,2 l
skladem
2 077 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 756 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Odpadkový koš
Kela KL-23613 Koš odpadkový 3 l MATS bílá
skladem
444 Kč
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 3 l |
| Materiál: | Kov |
Pekáč z litého hliníku čtvercový s poklicí
Kela KL 11553
skladem
1 583 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Materiál: | Hliník |
Sada nádobí s nepřilnavým povrchem
Blaumann BL-3342 Le Chef Line Rosegold 11 ks
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Počet kusů v sadě: | 11 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1636 28 cm Black Rose Collection
skladem
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Mlýnek na pepř a sůl
Kela KL-12190 Mlýnek na pepř a sůl Kauri Buk 13 cm
skladem
588 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 116 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8569 6 šálků Taupe Collection
skladem
300 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Pekáč
Kela KL-12859 litinový s poklicí CALIDO 29x23x11cm šedá
Doprava zdarma
skladem
2 618 Kč
| Celkový objem: | 4 l |
| Materiál: | Litina |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1633 20 cm Black Rose Collection
skladem
323 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište