Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Botník (83168-12 BK) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Botník (83168-12 WT) |
skladem CEN
|
981 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 BK) |
skladem CEN
|
990 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 174 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-04A WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Botník
Autronic Botník, masiv bambus, přírodní odstín, šedá látka (DR-N1014 GREY2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 51 cm |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor dub sonoma, kov - černý matný lak (ABO-W2124 SON)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Botník
Autronic Botník 2 police, MDF dekor staré dřevo, kov - černý matný lak (ABO-W2124 OLW)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 46 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Zrcadlo
Halmar ABISSO stříbrná
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 208 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 162 cm |
Zrcadlo stolní s osvětlením
Halmar TORANO LED
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 70 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
