Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Botník / taburet (83168-13 WT) |
skladem CEN
|
1 251 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák stojanový, výška 170,5 cm, kovová konstrukce, černý lak, nosnost 6 kg (GD-101 BK) |
skladem CEN
|
261 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová chromovaná konstrukce, nosnost 10 kg (80003-09 CR)
skladem CEN
801 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 180 cm |
Věšák
Autronic Stojanový věšák, výška 181 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 10 kg (80003-09 BK)
skladem CEN
590 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Botník
Halmar CLIF ST-50 dub artisan antracit
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 48 cm |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Věšák
Halmar WU31 přírodní
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Kov, dřevo |
| Výška (cm): | 166 |
Věšák
Autronic Věšák dřevěný stojanový, masiv bambus, bílá barva + přírodní odstín (DR-N1004 WT)
skladem CEN
801 Kč
| Výška (cm): | 174 cm |
Botník
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor staré dřevo sonoma, černý kov (GD-414 OLW)
skladem CEN
531 Kč
| Výška (cm): | 64 cm |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, bílý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 WT)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1016 ELM (ABO-G1016 ELM)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, přírodní, ABO-G1016 OAK (ABO-G1016 OAK)
skladem CEN
1 251 Kč
| Výška (cm): | 117 cm |
Botník
Autronic Botník, mdf, hnědá, ABO-G1018 OAK (ABO-G1018 OAK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Výška (cm): | 152 cm |
Stojanový věšák
Autronic Stojanový věšák, bambus, přírodní, DR-B016 NAT
skladem CEN
621 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
Zrcadlo
Halmar VERO zrcadlo nástěnné koupelnové, stříbrné
2 - 3 týdny
4 074 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 80 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
