Předsíně
Nejprodávanější produkty v kategorii Předsíně
| 1 |
|
Autronic Botník, 3 police, MDF, dekor dub sonoma, černý kov (GD-414 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Věšák, v. 182 cm, vysoký lesk bílý (80609-A WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Dřevěný stojanový věšák, bílý lak, pololesk v - 186 cm (F-2059 WT) |
skladem CEN
|
1 611 Kč |
Celkem 167 produktů
Věšák
Autronic Stojanový kovový věšák, chromovaný, výška 180 cm (80001-06B CR)
skladem CEN
711 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 182 cm |
Botník
Autronic Botník, 4 kovové chromované police, masiv kaučukovník, černý matný lak, nosnost (83168-14 BK)
skladem CEN
1 341 Kč
| Výška (cm): | 73 cm |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-170 OLW)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Autronic Věšák se 4 policemi, dekor divoký dub, MDF, černý lak (GD-170 OAK)
skladem CEN
1 161 Kč
| Výška (cm): | 170 cm |
Věšák
Autronic Věšák stojanový, výška 179 cm, kovová konstrukce, černý matný lak, nosnost 6 kg (80001-01 BK)
skladem CEN
290 Kč
| Výška (cm): | 179 cm |
Věšák se zrcadlem
Halmar LIMA PR-1 dub artisan
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 120 cm |
Zrcadlo
Halmar DECO zrcadlo nástěnné, stříbrný antický
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Výška (cm): | 90 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
