Televizní stolky
Celkem 93 produktů
Televizní stolek
Halmar SLIDE televizní stolek 200 K bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 37 cm |
Televizní stolek
Halmar JUTA černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 314 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 55.5 |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF Béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 334 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 54.5 |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 180 EF zelený
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 456 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 54.5 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 476 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Televizní stolek
Halmar LINKaSTYLE LS4 kašmír (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 55.7 |
Televizní stolek
Halmar MERCI stolek RTV 180 EF černý artisan
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 527 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 25 cm |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar NORD komoda dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 38 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 200 cm dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-3 200 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Televizní stolek
Halmar PALAZZO 150 (3D) černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 015 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 150 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS 150 2D2K černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 |
Televizní stolek
Halmar VERA stolek RTV 190 černý
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 096 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 50 |
Televizní stolek
Halmar VERA stolek RTV 190 kašmír
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 096 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 50 cm |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-1 150 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 147 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Televizní stolek
Halmar ISLA RTV 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 177 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 60 cm |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Televizní stolek
Halmar MURANO dub artisan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 340 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 61.00 |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Televizní stolek
Halmar PAFOS stolek 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 52 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
