Postele
Nejprodávanější produkty v kategorii Postele
| 1 |
|
Halmar LINDA 120 černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 261 Kč |
Celkem 128 produktů
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar ANNABEL 160 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar CASSANDRA S 140 cm černá-bílá (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 263 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MERIDA béžová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 026 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar VERONICA 90 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 110 Kč
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 140 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 202 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm třešňová./černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 385 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 180x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 566 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 2 160 - šedá (obdelníky) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 140x200 (1055870101) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 200 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
Klinmam Comfort Lanoline 90x200x21cm
Doprava zdarma
skladem
8 584 Kč
| Výška: | 21 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
HG Style PURE FOAM 22/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Výška: | 22 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar MADERA 160 krémová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 095 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar CASSIDY 140 lůžko popelavá ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 709 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
