Postele
Nejprodávanější produkty v kategorii Postele
| 1 |
|
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová šedý lesk (BED-1900 SIL) |
skladem CEN
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton) |
2 - 3 týdny
|
9 865 Kč | |
| 3 |
|
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 909 Kč |
Celkem 128 produktů
Laťový rošt
Klinmam Solid Wood Slat-Frame 90x200x5,8 bez úprav
skladem
2 090 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Manželská postel
Halmar CASSIDY šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 176 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar EVORA béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 011 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar MARGARITA 160 šedá/přírodní (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 556 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar SAMARA 2 160 tkanina šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 783 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Manželská postel
Halmar VALERY 160 cm se zásuvkami šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 343 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOLOMO béžová / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Halmar VERONICA 160 cm třešňová./černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Třešeň |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar LEVANTER 160 šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 044 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Matrace
Halmar NEAPOL 200x90x12 cm - barva modrá
2 - 3 týdny
1 392 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 90x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 218 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 1 160 - šedá (slonová kost) tap. Monolith 85 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel čalouněná
Halmar CONTINENTAL 2 160 - béžová (obdelníky) tap. Monolith 09 (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
23 084 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Manželská postel
Halmar BORNEO LOZ-160160 dub artisan/černá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 178 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manřelská postel
Halmar AMBER 160 popel samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 273 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA 140 popelavá (4 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 833 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Čalouněná postel
Halmar GRACE 140 lůžko ze zásuvkami šedá samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
