Postele
Nejprodávanější produkty v kategorii Postele
| 1 |
|
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Perdormire pro vaše batole Baby White, 70x140 cm |
ihned k expedici
|
3 190 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire Duo Plus Visco 2,0 / 90x200x20cm |
skladem
|
11 390 Kč |
Celkem 128 produktů
Postel z masivu
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
9 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Matrace do dětské postýlky
Perdormire pro vaše batole Baby White, 70x140 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Profil: | Zónová |
Motorový rošt
Ahorn PORTOFLEX MOTOR 90x210 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 410 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 210 cm |
Rošt do postele
Klinmam Duostar HN 90x200cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Matrace
Enzio Junior NEW 200 x 90cm, Výška 14 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Výška: | 14 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Dico AVANTGARDE 180x200/327-395-42-06-21 dub divolý
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
28 950 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Páková vodovodní baterie
Pyramis FLESSI NEO BLACK EDITION 090919736 (090919738)
ihned k expedici
1 090 Kč
Patrová postel
MW MARIO FAMILIE včetně roštu buk bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
21 600 Kč
Manželská postel
Halmar ELANDA 160cm jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 909 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel čalouněná s úložným prostorem
Halmar MODENA 160 cm šedá (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 706 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MODENA 3 šedá velvet (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 741 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar CALI 160/200 z lamelami C16 artisan (5 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
12 172 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel
Halmar ELANDA 140cm postel jasně šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 482 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar ESTELLA 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 132 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar FRANCESCA 160 jasně šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 661 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar MARISOL 160 cm béžová (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 180x200 (1055870301) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 448 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble 200x200 BE-0575 dub (105575141) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
44 748 Kč
| Velikost matrace: | 200 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Dřevo |
Matrace
HG Style PURE FOAM 18/SB-0/ 90x200
skladem
4 590 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
