Postele
Celkem 128 produktů
Manželská postel
Halmar LINDA 140 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 454 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
Matrace do dětské postýlky
Perdormire pro vaše batole Baby White, 70x140 cm
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 190 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Profil: | Zónová |
Postel
Autronic Postel jednolůžková 90x200 cm, kovová, černý matný lak (BED-1905 BK)
skladem CEN
3 141 Kč
Postel
Autronic Postel jednolůžková 90x200, kovová konstrukce, bílý matný lak (BED-1905 WT)
skladem CEN
3 141 Kč
Laťový rošt
Klinmam Solid Wood Slat-Frame 90x200x5,8 bez úprav
skladem
2 090 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Matrace
Enzio Junior NEW 200 x 90cm, Výška 14 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Výška: | 14 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Rošt do postele
Klinmam Duostar HN 90x200cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Matrace
Halmar NEAPOL 200x90x12 cm - barva modrá
2 - 3 týdny
1 392 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
