Kancelář
Celkem 271 produktů
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - bílá, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-krémová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar IGNAZIO otočné, ořechová-černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 420 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar GAVIN ořechová / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 775 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Ořech |
Kancelářské křeslo
Halmar GOTARD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 938 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž (KA-F03 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, černá MESH síťovina, lankový mech., plastový kříž, 2D područky, kolečka pro tvrdé podlahy (KA-W002 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 121 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar QUAD černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 232 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DARWIN cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar EDERSON cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
