Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4) |
skladem CEN
|
1 971 Kč | |
| 2 |
|
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40 |
skladem
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K500 béžová / černá |
2 - 3 týdny
|
2 113 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, tmavě šedá látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GREY2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černá kov (CT-382 GREY2)
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal ALAN Velvet černá/ oliva Bluvel 77
skladem
990 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Velur |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 BK)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (HC-465 YEL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K279 šedá / černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K540 židle šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle olivová
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 židle černá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dětská židle
Homestyling KO-DD1000530velr Velryba
skladem
565 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010opic Opice
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GRN3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle béžová
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
