Moderní jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Moderní jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle tmavě šedá látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 GREY2) |
skladem CEN
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Signal EGO bílá/dub |
skladem
|
1 054 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč |
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá koženka, šedý kov (DCL-377 WT)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-395 SIL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-438 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K384 tmavě zelená / černá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 jasně modrá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Světle modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 béžová
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K537 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K490 plastik mátová
2 - 3 týdny
1 107 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 olivová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 židle bílá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K547 židle šedá
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, nohy bukové dřevo (CT-751 LAN2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K572 krémová
2 - 3 týdny
3 200 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 popelavá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
