Moderní jídelní židle
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (DCL-193 BLUE2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K303 jasně šedá / buk
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 béžová
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K474 krémová-zlatá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K480 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 184 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy (DCL-379 GRN2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle šedá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K573 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, látka, DCL-V2017 YEL2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, manšestrová látka, DCH-V4009 YEL6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná (HC-484 LAN)
Poslední kus
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
