Moderní jídelní židle
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K290 šedá / zlatá antiková (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 398 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 bordó
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 hořčicová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K432 šedá
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 GREY2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy (HC-462 BLUE2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, antracitová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 BK3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GREY4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BR2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HEY hnědé Buklé
Doprava zdarma
skladem
8 200 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
