Moderní jídelní židle
Celkem 540 produktů
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 054 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, madlo, snadno čistitelná šedá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCL-V2017 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
Poslední kus
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah cappuc sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 CAP4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy černý kov (CT-382 BR2)
Poslední kus
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 LAN2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE s opěrami imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 500 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, manšestrová látka, DCH-V4009 CRM6
Poslední kus
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže cashmere/cashmere nohy
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 500 Kč
| Barva primární: | Kašmír |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
