Jídelní židle
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelní židle
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2) |
skladem CEN
|
2 790 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, černá koženka, šedý kov (DCL-377 BK) |
skladem CEN
|
590 Kč |
Celkem 579 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, nohy černý kov (CT-395 CRM2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K514 pomerančová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Pomerančová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Halmar K459 židle béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K542 židle šedá
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 židle béžová
2 - 3 týdny
1 351 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K492 židle bílá
2 - 3 týdny
1 280 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jidelní, šedá látka, černá kovová noha (DCL-X7129 GREY2)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K572 popelavá
2 - 3 týdny
3 200 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová dub přírodní
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace kůže zelená
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
