Jídelna
Celkem 971 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-304 WT)
skladem CEN
2 601 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERLIN rozkládací 160/220 cm, deska - ořechová, rám - černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 264 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Barová židle
Halmar H112 šedá / zlatá (2 karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 bordó
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Bordó |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 šedá
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 tmavý ořech / tap: Torent béžová
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 tmavě zelená
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BONELLO deska - šedá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 375 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, 360° vratný mechanismus, masiv jasan (DCH-D1348 LAN2)
skladem CEN
4 491 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2 (CT-972 SIL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K583 ořech hnědá béžová
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
