Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - antracitová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 GREY3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá vintage látka, dubové nohy, otočný mechanismus (HC-539 BK3)
skladem CEN
2 490 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah čokoládově hnědá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 BR2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub sonoma
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar DICKSON rozkládací 150-210/90 cm, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 157 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-210 |
Moderní jídelní židle
Halmar K379 šedá
2 - 3 týdny
1 036 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar COLORADO stůl rozkládací, deska - dub zlatá, rám - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K287 židle šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 GREY3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 skořicová
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 80x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4108 OLW)
skladem CEN
2 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K580 béžová
2 - 3 týdny
914 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, růžová, sametová látka, CT-971 PINK4 (CT-971 PINK4)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM NAPOLEON imitace kůže černá
skladem
4 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K575 židle popelavá
2 - 3 týdny
2 134 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
