Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar BRODWAY deska - bílá mramor, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K549 šedá
2 - 3 týdny
1 372 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar NICOLAS kulatý dub přírodní
2 - 3 týdny
3 637 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINO rozkládací deska - dub wotan, nohy - černá
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-135 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska dub, nohy - dub (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní židle
Halmar K546 béžová (2 karton)
2 - 3 týdny
2 103 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar BAGIO rozkládací 120-160/80 cm dub artisan/dub artisan
2 - 3 týdny
4 633 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska černá, nohy - černá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 511 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Moderní jídelní stůl
Halmar DIESEL rozkládací deska - bílá mramor /tmavěšedá, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K446 námořnická (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 869 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný rozkládací jídelní stůl
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 016 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Rozkládací jídelní stůl
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-165 |
Rozkládací jídelní stůl
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Buk |
| Šířka (cm): | 102-144 |
Moderní jídelní židle
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
3 990 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 054 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
Poslední kus
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 954 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
