Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 YEL2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar FLORIAN rozkládací deska - dub artisan, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 405 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-228 |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K562 ořechová / jasně béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar PERONI rozkládací bílá mramor - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GIOVANI kulatý, deska - zelená mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 770 Kč
| Barva desky: | Zelená |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HORUS stůl (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 877 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 126-206 |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SORBUS rozkládací, deska - dub medový, nohy - dub medový (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 292 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BLACKY rozkládací dub zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 491 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar AZUL černá / tap. šedá
2 - 3 týdny
2 642 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar CALIBER bílá / dub san remo
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 386 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 židle šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K541 židle přírodní / šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4214 GREY)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
