Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy (HC-511 BK4)
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Barová židle
Halmar H89 rám - černá, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Moderní jídelní stůl
Halmar LAMELLO rozkládací 130-180/80 cm dub artisan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 214 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K211 židle šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 270 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle béžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM stůl tmavý ořech (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 812 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SORBUS stůl rozkládací, deska - bílá, nohy - bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 292 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100-200 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K533 židle šedá
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní rozkládací 160+50x80x76,5, bílý matný lak, tvrzené sklo, (HT-D1931 WT)
Doprava zdarma
skladem CEN
17 991 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-210 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GRN4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K499 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K565 skládací, bílá
2 - 3 týdny
376 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle popelavá
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
