Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-438 GRN2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, červená látka, černá kovová podnož (DCL-1031 RED2)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
Halmar K338 hnědá
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K442 hořčicová
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K474 krémová-zlatá
2 - 3 týdny
2 174 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K543 šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - hořčicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Halmar K560 židle olivová
Halmar K560 židle olivová
2 - 3 týdny
803 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - skořicová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DERRICK rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 475 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá sametová látka, nohy černý kov (CT-281 GREY4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 631 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, manšestrová látka, DCH-V4009 GRN6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K568 židle skořice
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
