Jídelna
Celkem 971 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 80x80x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F080 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 531 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, kov černý mat (DCL-973 BLUE4)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ 2 dub medový
2 - 3 týdny
1 676 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | MDF |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 židle šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, čtyřnohá kovová podnož, černý mat (DCL-X7015 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 OLW)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
11 961 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová světlý ořech
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GREY2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Berry Brego, barva Oliva 77 - zelená
skladem
2 190 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, látka, DCL-V2017 CRM2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM CLOUD imitace vintage světle hnědá
Doprava zdarma
skladem
5 840 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 židle béžová
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 židle béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
