Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah šedá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná podn (HC-484 GREY) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K373 béžová |
ihned k expedici
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 936 Kč |
Celkem 790 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle - krémová látka Cowboy v dekoru broušené kůže, kovová chromovaná podnož (HC-483 CRM3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic jídelní židle, látka stříbrná COWBOY / chrom (HC-486 SIL3)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 CRM2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, modrý samet, nohy černá kov (CT-384 BLUE4)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá matná sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (PIKA BK4)
skladem CEN
990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová koženka, šedý kov (DCL-377 LAN)
skladem CEN
590 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy (DCL-193 GRN2)
skladem CEN
1 190 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2)
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar DICKSON rozkládací 120-180/80 cm, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 324 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 161 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-175 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, zelená látka, černý kov (DCL-E2008 GRN2)
skladem CEN
1 701 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
skladem
1 054 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka v dekoru broušené kůže, nohy černý kov (HC-V3066 BK3)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 462 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 170 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, madlo, snadno čistitelná šedá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCL-V2017 GREY2)
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište