Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná (HC-484 LAN) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LIVERPOOL deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
5 090 Kč | |
| 3 |
|
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
3 292 Kč |
Celkem 790 produktů
Dřevěná jídelní židle
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT)
skladem CEN
1 071 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat (CT-281 GREY2)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar ANTON černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 514 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2)
skladem CEN
711 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120+30+30x80 cm, keramická deska bílý mramor, kov, černý matný lak (HT-405M WT)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY)
skladem CEN
1 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K386 růžová
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RINGO barva deska - bílá, nohy - bílá (102-142x102x76 cm) (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 379 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 102-142 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar DICKSON rozkládací 120-180/80 cm, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 324 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Halmar K500 béžová / černá
2 - 3 týdny
2 113 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 BG2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, nohy černý kov (CT-S8010 GREY2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište